22 Nisan 2011 Cuma

Neler yapıyorum...

Şu sıralar geleceğin liderlerine yönetim kurulu başkanlarına, müdürlerine, emekçilerine yani öğrencilerimize belki biraz değer, biraz vizyon katmak için ilköğretim okullarına, dershanelere, üniversitelere, yaz okullarına sunumlara gitmekteyim. Okulların yetkililerinden veya öğrencilerden de herhangi bir talepte bulunmamaktayım. Gerekli izinler alındıktan sonra davet etmeleri yeterlidir.

Her ne kadar sponsor olmasını istediğim firmalardan 'ülke insanına değer katmadığım' söylenerek geri dönüşler yapılsa da kendi yolumda gitmeye devam edeceğim.

Kitabımı da yavaş yavaş yazıyorum.. Bir aksilik olmazsa yeni turumdan önce yayınlanır

Fotoğraf sergim de gene yeni turuma başlamadan Ankara-İstanbul-İzmir-Antalya'da sergilenecek.. Tarihlerini facebook, twitter ve kendi sayfalarımdan sizlere bildiririm.

Dünya turu projesi için tenı web sayfasınıda tasarlıyoruz.. Yeni haliyle süper dinamik bir sayfa karşınıza çıkacak

Türkiye medyasında çıkmış bir kaç haberide sizlerle paylaşmak istedin


NTV SPOR


Disko Kralı


Radikal


Hürriyet


Doğa için Çal ve Doğa için pedalla

5 yorum:

 1. tebrik ederim. yapmış olduğunuz şey çok güzel keyifli.

  YanıtlaSil
 2. Turk bayrağını emanet edişini anlatırken ağladım valla , milliyetçiliğine hayran kaldım tekrar tebrik ederim ve bı sonra ki turunda basarılar dilerim ..

  YanıtlaSil
 3. Sizi saygıyla selamlıyorum... İlerde bir bisikletçi olmanın hayalini kuranlardan biriyim. inşallah yeterli araştırmayı ve cesareti edinip harekete geçebilirim. Eğer vaktiniz olsaydı sizinle de konuşmak isterdim.
  Teşekkürler...iyi çalışmalar...

  YanıtlaSil
 4. en iyi yol, bildiğin yoldur demişler. yola devam..kim ne derse desin..

  YanıtlaSil
 5. Bulunduğum yerde bayan bisikletli olarak zorluğunu çektiğim pedallamanın, binlerce kilometre ötelere varıp da keyfini, cefasını, huzurunu tatmış olmanıza imrendim. pedallamanız daim olsun ..

  http://cafeyasam.blogspot.com/2011/05/doga-icin-pedalla.html

  YanıtlaSil